Wrześniowe nowości dla Androidowców

Wrześniowe nowości dla Androidowców

Android to wciąż bardzo żywy i dynamiczny projekt tworzony przez Google. Niedawno gigant z Mountain View poinformował o nowych funkcjach, które przyniesie kolejna aktualizacja systemu Android.

Pierwszą z nowości będzie funkcja Udostępnianie w pobliżu. O co chodzi? To opcja, która pozwoli wysyłać pliki między urządzeniami, które są zalogowane do tego samego konta Google. Druga aktualizacja będzie mile widziane szczególnie u posiadaczy tabletów. Chodzi o zmiany w widżetach Dysk i Keep. Zmiany mają usprawnić doświadczenia z korzystania wymienionych aplikacji i uprościć je.

Specjaliści Google nie zapomnieli także o klawiaturze Gboard. W nowej wersji zdecydowanie szybciej będzie można wzbogacić swoją wiadomość o emoji. Do trybu pisania wiadomości zostanie dodany przycisk emojify, który dopasuje odpowiednie buźki do wiadomości.

Wychodząc naprzeciw potrzebie kontaktu audio i wideo, Googlersi zmodyfikują też aplikację Google Meet, która pozwoli na wspólne oglądanie filmów na YouTube nawet do 100 osób naraz!

Która ze zmian wydaje się Wam najatrakcyjniejsza?

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos