Bilety miejskie w Orange

Bilety miejskie w Orange

Wielu z nas każdego dnia korzysta z komunikacji miejskiej. Transport zbiorowy ma szczególnie wielu zwolenników w dużych miastach. Jest tani i często szybszy niż poruszanie się swoimi własnymi czterema kółkami.

Aby skorzystać z zalet tramwaju, autobusu, trolejbusa czy też kolejki stoi przed nami obowiązek kupienia biletu. Nie zawsze jest to łatwe. Zdarza się, że do biletomatu jest ogromna kolejka lub automat nie działa czy z powodu kaprysu nie przyjmuje monet.

Ot, codzienny problem, który potrafi zepsuć człowiekowi dzień. Wkrótce po rozpowszechnieniu się technologii mobilnej kilka firm postarało się rozwiązać ten problem. Wymyślono m.in. Skycash, aplikację w której możemy szybko i sprawnie kupić bilety komunikacji miejskiej. Orange zamierza jeszcze bardziej wesprzeć tą inicjatywę. Wkrótce będzie można kupić bilety miejskie i dodać je do rachunku u tego operatora. Dzięki temu nie będziemy musieli podpinać naszej karty płatniczej, a rachunek pojawi się na naszym koncie na fakturze. Jedynym wymogiem jest posiadanie abonamentu w Orange. Jeżeli spełniamy to kryterium to możemy łatwo kupować bilety w ponad 70 miastach w całej Polsce.

To nie pierwsza inicjatywa z łatwiejszymi płatnościami u tego operatora komórkowego. W Orange możemy podpiąć do rachunku opłaty za parkowanie, czy za usługi z Google lub z Microsoft.

Źródło: https://biuroprasowe.orange.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos