Come to the dark side – tryb nocny w Messengerze już dostępny!

Come to the dark side – tryb nocny w Messengerze już dostępny!

Lubimy mieć różne opcje oraz wybierać to, co nam bardziej się podoba i pasuje pod nasz styl. Wygląd, kolorystyka i design zależy od poczucie smaku czy nawet od humoru danego dnia. Widać to szczególnie po różnego rodzaju blogach czy na Instagramie, gdzie każdy w inny sposób przedstawia swoje wnętrze. To fakt – lubimy mieć alternatywy nawet przy najprostszych codziennych czynnościach. Teraz mamy możliwość zmiany naszego motywu na Messengerze, jednym z najpopularniejszych obecnie komunikatorów dostępnych za darmo. Niczym Jing i Jang – opcja Messenengra w wersji white i black.

Przetestowanie motywu łączy się z kilkoma krokami, bez których wykonania nie będziemy mieli szansy sprawdzić na własnym ekranie nowego stylu. Po pierwsze potrzebna jest nam aktualna wersja Facebook Messenger. Następnie należy włączyć i wyłączyć aplikację komunikatora. Krok 3 jest równie prosty: wysyłamy komuś emoji księżyca ?, które znajduje się w podgrupie emoji zwierząt. Teraz trzeba czekać na komunikat informujący o możliwości przejścia na ciemny motyw. Ostatnim krokiem jest wejście w ustawienia własnego konta w Messengerze, w którym dostaniemy przełącznik zmiany motywu z ciemnego na jasny.

Za jakiś czas okaże się czy ludzie przejdą na ciemną stronę mocy Messengera czy pozostaną przy dobrym, starym i jasnym motywie.

Źródło: https://dailyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos