Czy doczekamy się taniego iPhone’a?

Czy doczekamy się taniego iPhone’a?

Urządzenia mobilne spod znaku Apple kojarzą się ze sprzętem dla bogatych. Ich design, ograniczona dostępność i przede wszystkim cena – to składowe tego wizerunku. Z roku na rok ich produkty wydają się być przystępniejsze cenowo dla coraz większego grona klientów, a wkrótce może paść kolejna psychologiczna granica. Wszystko za sprawą iPhone’a SE, który jest już nazywany realną alternatywą dla urządzeń opartych o system Android.

iPhone SE 2022 ma być wyposażony w 4,7 calowy ekran o proporcjach 16:9 i szerokimi ramkami, gdzie znajdować się będą klawisz home i czytnik linii papilarnych Touch ID. Nowe urządzenie Apple’a będzie pracować na procesorze Apple Bionic 5G.

Debiut urządzenia jest zaplanowany na marzec 2022, a jego cena ma się zaczynać już od (uwaga!) 300 dolarów amerykańskich. To duże zaskoczenie, właśnie ze względu na zastosowanie komponentów umożliwiających odbiór sygnału 5G.

Według szacunków ekspertów, dzięki przystępnej cenie i odpowiedniej specyfikacji technicznej, produkt może zawalczyć o uwagę nawet 1,7 miliardów klientów na całym świecie. 

Wszystkie te informacje są jedynie prognozami i domysłami, aczkolwiek zmiany wyglądają na iście rewolucyjne!

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos