Search

Czy w 2019 nie potrzebujemy już USB C?

Czy w 2019 nie potrzebujemy już USB C?

Projektanci nowego modelu smartfona Vivo Apex 2019 uważają, że tak! Najlepszym dowodem na tę śmiałą tezę ma być ich nowy model smartfona.  Najmłodsze technologiczne dziecko  ma zarówno wielu zwolenników jak i przeciwników, jednego nie można mu jednak odmówić – jest o nim głośno w świecie nowych technologii.

Twórcy dokładnie zadbali o otoczkę roztoczoną wokół modelu, zamieniając standardowe pomysły na niecodzienne i zadziwiające rozwiązania –  mowa między innymi o braku przedniej kamery jak i wspomnianym wcześniej wejścia USB C. Co z ładowaniem lub podłączeniem słuchawek? Odpowiedzią jest ładowanie indukcyjne i bezprzewodowe słuchawki.

Vivo Apex 2019 swoją listę zalet może rozpocząć od opowieści o 12 GB RAM. Później przejdzie do czujności – na całej powierzchni wbudowany będzie czytnik linii papilarnych, pozwalający na szybkie odblokowanie i korzystanie z urządzenia. Kolejną gratką modeli będzie obsługa 5G oraz praktycznie bezramkowy panel OLED. Ulubiona muzyka czy dźwięki do naszych uszu docierać będą bezpośrednio z rezonującego wyświetlacza.

Choć data nie jest do końca znana z ciekawością oczekujemy wszystkich nowych informacji oraz wyczekiwanego Mobile World Congress 2019 w Barcelonie, na którym będzie można przyjrzeć się smartfonowi z bliska.

Źródło: antyweb.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos