Search

Czym zaskakuje iPhone 11?

Czym zaskakuje iPhone 11?

Apple jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Swoje sukcesy przedsiębiorstwo zawdzięcza wypracowanej marce, wysokiej jakości produktów oraz prostym i intuicyjnym designie, który wzbudzają podziw użytkowników na całym świecie.

Apple lubi zaskakiwać, co potwierdza nowy model iPhone 11. Ostatnio pojawiło się wokół niego dużo szumu. Choć na premierę musi cierpliwie poczekać do września to już wiadomo, czym nowy smartfon będzie intrygował oraz zachęcał do zakupu.

Apple zrobi ukłon w kierunku pasjonatów fotografii mobilnej. Aparat do selfie będzie posiadał tryb slow motion, a liczba nagrywanych klatek na sekundę wyniesie 120. Tylna kamera będzie wprowadzeniem do nowej technologii Smart Frame. Duża, szerokokątna kamera pozwoli na jeszcze lepsze odzwierciedlanie rzeczywistości, która zawsze zmieści się w kadrze, dzięki inteligentnej technologii, która będzie rozszerzać nasz kadr. Dzięki temu nawet osoby posiadające mniejsze zdolności artystyczne i tak zrobią wspaniałe ujęcia, bez ucinania kluczowych elementów.

Źródło: https://mashable.com/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos