Search

Ekran i aparat jesieni, czyli Xiaomi Mi Mix Alpha

Ekran i aparat jesieni, czyli Xiaomi Mi Mix Alpha

Pamiętam czasy, gdy w Polsce śmiano się z chińskiego przedsiębiorstwa Xiaomi. Bo tani, bo z Chin, na pewno szybko się popsuje i to zwykła chińszczyzna. No cóż, faktycznie telefony zalały nasz rynek, ale wiele osób skorzystało z urządzeń mobilnych. Może w końcu te osoby, które s lekko uprzedzone do firmy z Państwa Środka przekona najnowszy model, który jest jednym z największych zaskoczeń jesieni. Chodzi o Xiaomi Mi Mix Alpha.

Telefon wyposażony jest w procesor Snapdragon 855+, którzy umożliwi korzystanie z sieci 5G. Bateria 4050 mAh, 12 GB pamięci RAM oraz 512 GB pamięci wbudowanej a także bezprzewodowe ładowanie o mocy 40W, a także bateria 4050 mAh. To są jednak jedynie podstawy.

Najbardziej zaskakuje ekran, który pokrywa praktycznie w całości smartfona, a na samym urządzeniu nie znajdziemy żadnego przycisku. Zaskakuje również wbudowany aparat z rozdzielnością 108 mpx. Ułatwi to robienie zdjęć w trudnych warunkach, nawet przy nikłym oświetleniu możemy zrobić fotos 27 megapikselowy.

Film promujący telefon Xiaomi Mi Mix Alpha zaskakuje, jak również zaskoczyć może cena, która wynosić będzie ponad 2000 USD.

Źródło: https://dailyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos