Facebook chce wykosić Tindera? Facebook Dating dostępne w Polsce

Facebook chce wykosić Tindera? Facebook Dating dostępne w Polsce

Aplikacja randkowa stworzona przez Facebooka od dzisiaj będzie dostępna w kolejnych europejskich krajach. Wśród nich znalazła się także Polska. Facebook Dating to element aplikacji mobilnej Facebooka, który przeznaczony jest do celów matrymonialnych. Stworzenie profilu zajmuje zaledwie chwilę i jest on powiązany z naszym profilem istniejącym na popularnym portalu społecznościowym.

Powiązanie swojego profilu pozwala m.in. na udostępnienie swoich Stories z Facebooka czy też Instagrama, by odpowiednio wzbogacić swój wizerunek.

Czym Facebook Dating różni się od Tindera?

Funkcjonalność oferowana przez najpopularniejszą platformę społecznościową na świecie posiada m.in. listę sympatii (Secret Crush). Do listy sympatii można dodać 9 profili z Facebooka lub Instagrama, które wzbudziły nasze zainteresowanie. W przypadku, gdy dana osoba odwzajemni zaciekawienie – zostaniemy automatycznie dopasowani i możemy rozpocząć znajomość. W przeciwnym wypadku pozostaniemy anonimowi.

Innym ciekawym zabiegiem jest zastosowanie filtrów wyszukiwania. Możemy przeszukać użytkowników Facebook Dating przy użyciu takich zmiennych jak: płeć, lokalizacja, poglądy religijne, zainteresowania lub nawet wydarzenia, którymi interesuje się nasza potencjalna sympatia.

Po dopasowaniu użytkownicy mogą skontaktować się z drugą osobą. Facebook umożliwił w tym przypadku także połączenie wideo. Obie strony muszą jednak wyrazić zgodę na taką formę kontaktu.

Dla osób ceniących prywatność dobrą informacją będzie fakt, że znajomi z naszej sieci społecznościowej nie zostaną poinformowani o tym, że korzystamy z usługi ułatwiającej randkowanie. 

Źródło: tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos