Gmail zostanie udoskonalony!

Gmail zostanie udoskonalony!

Żyjemy w czasach, w których mailujemy codziennie. Przedsiębiorstwa pomiędzy przedsiębiorstwami, klienci, wysyłamy nowe oferty lub w przypadku studentów pytania do wykładowców. Maile są obecne w każdej sferze życia zawodowego. Ot, takie czasy.

Czasami jednak nie pasuje nam wysłać maila o danej godzinie, chcielibyśmy mieć go z głowy, a czekamy na odpowiedni moment by go wysłać. Google, wychodzi temu na przeciw i zamierza wprowadzić kolejną z funkcji – planowanie wysłania maili. Procedura, jak łatwo się domyślić polegać będzie na napisaniu maila oraz ustawienia czasu, w jakich chcemy by został wysłany. Koniec z zapominaniem o wysłaniu ważnych maili.

Główną ideą Google jest oddzielenia życia zawodowego od prywatnego i własnie w tym pomoże udoskonalenie Gmaila. I choć Google nie podaje kiedy pomysł zostanie wcielony w życie, warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać na ułatwienie, które posłuży wielu z nas. To kolejny pomysł Google, który wciąż wykorzystuje nowe pomysły by zadowolić odbiorców.

Źródło: https://dailyweb.pl/

Magdalena Lewczuk

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos