Search

Huawei promuje swój sklep

Huawei promuje swój sklep

[rfb_main_title]Huawei promuje swój sklep[/rfb_main_title]

Nie sposób zapomnieć o wydarzeniach z maja tego roku, gdy świat został zadziwiony postanowieniem Donalda Trumpa o zakazie handlu nałożonym na chińskiego giganta, Huawei. Stany Zjednoczone tłumaczą, że nie chcą niebezpiecznej technologii, dzięki której będzie można ich szpiegować. Dlatego wycofali się ze współpracy. To działanie wiąże się jednak z wielkimi stratami dla obydwu stron. Huawei stracił przez to między innymi dostęp do sklepu Google Play.

Chińskie przedsiębiorstwo nie zamierza się poddawać. Co więcej, zamierza nieustępliwie walczyć o dostęp do rynku, co można było zaobserwować na ostatnim spotkaniu Huawei Developer Day. Zapowiedzi na promocję w naszym kraju są duże. Mają wynieść ok0ło 10 milionów dolarów. Na cały świat firma chce przeznaczyć 1 miliard dolarów. Chodzi tutaj przede wszystkim o wsparcie oraz promocję Huawei App Galery.

Już teraz można w niej znaleźć niektóre z popularnych i używanych aplikacji: Audioteka, Blinkee.city, Ceneo, Diet&Training, WPpilot czy Yanosik. Na pewno jeszcze wiele z nich dołączy do możliwości pobrania ze sklepu Huawei.

Czy Huawei ma szansę przełamać silną pozycję sklepu Google Play?

Źródło: https://gsmonline.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos