Już ponad 20 mln Polaków ma dostęp do sieci 5G Plusa

Już ponad 20 mln Polaków ma dostęp do sieci 5G Plusa

Operator Plus pochwalił się, że już ponad 20 milionów Polaków w prawie tysiącu miejscowości w całym kraju ma dostęp do sieci 5G. Dzięki zwiększeniu liczby nadajników 5G do blisko 3500 i kontynuowanej rozbudowie sieci w całej Polsce, zasięg 5G Plusa obejmuje już ponad 200 nowych miejscowości, w tym takie jak Bełchatów, Chełm, Łęczna, Radomsko, Lesko, Leżajsk, Lubawa, Lidzbark Warmiński, Kamień Pomorski, Gostyń i Wieliczka.

Plus podkreśla, że jego sieć 5G pokrywa zarówno duże miasta, jak i mniejsze miejscowości, a liczba miejscowości z dostępem do 5G Plusa przekracza już tysiąc.

Co więcej, Plus chwali się, że szybkość pobierania danych w jego sieci 5G jest ponad trzykrotnie wyższa niż średnie prędkości pobierania z wykorzystaniem technologii LTE oraz niemal dwukrotnie wyższa niż prędkość ściągania danych w sieciach 5G innych operatorów w Polsce.

Klienci sieci Plus, którzy korzystają z ofert abonamentowych, na kartę i internetowych, mają dostęp do sieci 5G, a w ofercie operatora znajduje się ponad 130 urządzeń obsługujących tę najszybszą sieć. Wraz z dalszą rozbudową sieci 5G Plusa, coraz więcej Polaków będzie miało dostęp do szybkiego internetu mobilnego i nowych technologii.

źródło: Telko.in

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos