Search

Które aplikacje były najchętniej pobierane z App Store w 2021 roku?

Które aplikacje były najchętniej pobierane z App Store w 2021 roku?

Gigant technologiczny z Cupertino opublikował tradycyjną listę najpopularniejszych aplikacji dostępnych w firmowym sklepie z aplikacjami. Które appki cieszyły się największym uznaniem wśród społeczności App Store w 2021 roku?

Wybór ułatwił podział na kilka kategorii. Swój ranking opracowali redaktorzy sklepu Apple’a.

Wśród aplikacji przyznano tytuły:

Do najczęściej pobieranych gier należały z kolei:

Przyznano również wyróżnienia za trendy roku 2021. Aplikacje te pozwoliły na nawiązywanie znajomości i budowanie nowych społeczności:

Inaczej prezentowały się zestawienia pokazujące najczęściej pobierane aplikacje i gry. Wśród bezpłatnych appek na iPhone’a triumfowały TikTok, YouTube, Instagram, Snapchat oraz Facebook. Z kolei lista płatnych aplikacji objęła takie tytuły jak Procreate Pocket, HotSchedules, The Wonder Weeks, TouchRetouch i Facetune.

Co ciekawe, powyższa klasyfikacja bardzo mocno różniła się wśród użytkowników iPadów. W gronie bezpłatnych aplikacji znalazły się głównie serwisy streamingowe (YouTube, Zoom, Disney+, Netflix i TikTok), a płatnych Procreate, GoodNotes 5, Notablity, Duet Display i Toca Kitchen 2.

W co najchętniej grali użytkownicy iPhone’ów i iPadów w 2021?

W grupie tytułów dostępnych za darmo na iPhone’a znalazły się Among Us!, Roblox, Project Makeover, Call of Duty Mobile i Subway Surfers. Koneserzy płatnych gier postawili na Minecraft, Heads Up!, Bloons TD 6, Monopoly i Geometry Dash.

Zestawienie popularności gier tym razem wyglądało niemal identycznie dla użytkowników zakochanych w iPadach. Wyjątkiem mogą być tylko takie gry jak Phone Case DIY (w wersji bezpłatnej) oraz Five Nights at Freddy’s, które nie znalazły uznania w oczach posiadaczy iPhone’ów.

Źródło: Tabletowo.pl 

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos