Lenovo prekursorem składanego laptopa

Lenovo prekursorem składanego laptopa

Rynek nowych technologii jest wymagającym miejscem: pełnym innowacji i wiecznego wyścigu, kto wymyśli i wprowadzi coś szybciej. To nieustanna walka o prymat i portfel potencjalnych klientów. Wszystko wskazuje na to, że Lenovo stanie na podium, jeżeli chodzi o ostatnią z nowinek, czyli składanego laptopa.

Choć ta innowacja nie ma jeszcze dokładnej nazwy to wiemy, że urządzenie będzie zaliczane do grupy ThinkPad X1, a samego składanego laptopa ujrzeli uczestnicy konferencji Accelerate na Florydzie. Sprzęt ma być połączeniem wydajności komputera i mobilności smartfona. Wyposażony będzie w elastyczny 13-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2K, procesor Intela i system Windows.

Będzie miał kilka trybów, dzięki którym przyjemność i użyteczność z korzystania mają zostać zmaksymalizowane. Będzie można złożyć go jak książkę lub korzystać z niego jak z normalnego laptopa, wyposażonego jedynie w cyfrową klawiaturę.

Lenovo na laptopa każe czekać do 2020, lecz widać, że działania prowadzone przez przedsiębiorstwo żywo się rozwijają – należy więc cierpliwie czekać na nowinkę technologiczną, która być może z czasem stanie się tak standardowa i normalna jak zwykły smartfon.

Źródło: https://dailyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos