LG ujawnia obawy odnośnie elastycznych ekranów

LG ujawnia obawy odnośnie elastycznych ekranów

Fani nowinek technologicznych z zapartym tchem śledzą poczynienia przedsiębiorstw wprowadzających co chwila swoje innowacyjne pomysły w życie. Jednym z projektów, o którym w ostatnim czasie głośno jest smartfon z elastycznym ekranem. Jak najkrócej można go opisać? Funkcjonalny, nietłukący oraz nietypowy. Wielu producentów opracowuje własne modele, ale wygląda na to, że nie wszyscy są wyjątkowo entuzjastycznie nastawieni do wspomnianej koncepcji. Wśród znanych marek wydaje się, że to LG nie należy do grona zwolenników elastycznych ekranów.

Wszystko wskazywało, że LG również ukaże światu swój model smartfona z elastycznym ekranem. Byłby to kolejny i logiczny krok po bardzo dobrym przyjęciu przez konsumentów oferty telewizorów z elastycznym ekranem w czasie targów CES 2019.

Zanosi się jednak na to, że LG nie zamierza jednak dołączyć do Xiaomi, Huawei i Motoroli, które zamierzają w najbliższym czasie wypuścić na rynek swoje wersje urządzeń wyposażonych w ekrany nowej generacji. Zdaniem specjalistów południowokoreańskiego producenta sprzętu jest jeszcze na to za wcześnie. Firma woli przyjrzeć się poczynaniom konkurencji i dopiero po jakimś czasie wypuścić swój produkt.

Podobno ma to uchroni przedsiębiorstwo przed stratami oraz pozwoli na dopracowanie swojego smartfona. Obecnie głównym celem LG jest odzyskanie stabilnej pozycji na rynku klasycznych smartfonów.

Źródło: https://antyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos