Liczba klientów T-Mobile w Polsce przekroczyła 12 milionów

Liczba klientów T-Mobile w Polsce przekroczyła 12 milionów

T-Mobile Polska podsumował wyniki drugiego kwartału 2022. Według najnowszych danych w zasięgu Magentowego operatora jest już ponad 12 milionów użytkowników. Oznacza to duży sukces ostatniej kampanii, która pozyskała 255 tysięcy nowych klientów.

Cieszymy się, że klienci coraz częściej decydują się na umowę z T-Mobile, a także wybierają większą liczbę usług w naszej firmie. Widzimy że trend ten przekłada się na wzrost przychodów – powiedział Juraj Andras, członek zarządu T‑Mobile Polska ds. finansowych

Co więcej, operator zakomunikował także, że rośnie liczba usług, z których korzystają gospodarstwa domowe objęte abonamentem T-Mobile. Wzrost zanotowano także we wskaźniku sprzedaży smartfonów. Użytkownicy T-Mobile kupują nie tylko więcej, ale także sięgają po droższe modele urządzeń mobilnych.

Sprawiło to, że przychody operatora za okres od początku kwietnia do końca czerwca 2022 roku wyniosły 1,6 mld złotych i były wyższe o 2,6% rok do roku. Ścisłe kierownictwo zauważa jednak wiele niejasności dotyczących najbliższej przyszłości.

Niestety, obecnie zmagamy się z inflacją i rosnącymi kosztami, które mają zauważalnie negatywny wpływ na nasz biznes i będą stanowić obciążenie także w najbliższej przyszłości – dodał Juraj Andras.

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos