Mniej powiadomień w Chrome?

Mniej powiadomień w Chrome?

Każdego dnia przeglądamy setki stron internetowych. Odkrywamy coraz to nowe miejsca, szukając odpowiedzi na nurtujące nas pytania lub zaglądamy na dobrze przez nas znane witryny, które niczym stary przyjaciel przekazują nam interesujące treści. Często, aby nie musieć samodzielnie wyklikiwać adresu strony mamy możliwość ustawienia powiadomień, które pojawią się same w momencie pojawienia się nowości. Z jednej strony jest to bardzo przydatne, aczkolwiek potrafi też lekko zirytować.

Google dba o użytkownika i jak największą przyjemność z użytkowania. W związku z tym zamierza uprościć system subskrypcji. Ten klasyczny wiąże się z przeklikaniem wielu zapytań, na które użytkownik może lub nie chce wyrazić zgody. W aplikacjach mobilnych wystarczy raz podjąć taką decyzję. W przypadku witryn czy aplikacji webowych wielokrotnie musimy przejść tę samą, nużącą procedurę.

Google próbuje wyciszyć i rozszerzyć możliwości ustawień tak, by jak najmilej spędzało się czas w Internecie. Rozwiązanie jest jeszcze w fazie produkcji, ale już wkrótce powinniśmy zobaczyć pierwsze efekty.

Źródło: https://www.spidersweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos