Na polskim rynku pojawił się operator komórkowy dla dzieci – Heroo Mobile

Na polskim rynku pojawił się operator komórkowy dla dzieci – Heroo Mobile

Aby zaistnieć na polskim rynku operatorów komórkowych konieczne jest wyróżnienie swojej oferty. Wyzwanie podjął Heroo Mobile, który proponuje ofertę skrojoną do potrzeb najmłodszych.

Heroo Mobile chwali się, że oferuję nie tylko usługi podobne do innych operatorów, ale dba także o bezpieczeństwo pociech w świecie nowych technologii. Po uruchomieniu urządzeniu z kartą SIM operatora konieczne będzie zainstalowanie specjalnej aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android.

Heroo Mobile stawia na interakcję z najmłodszymi. Przygotowano specjalne wyzwania, zadania i ciekawostki oraz wsparcie maskotki – Mądrali Hirka. Podpowiadać będzie on sposoby na oderwanie się od urządzenia i skupienie uwagi dziecka na aktywnościach w świecie offline. Realizacja zadania (np. pomoc w obowiązkach domowych) nagradzana będzie specjalnymi odznakami.

Rodzic również musi zainstalować przygotowaną aplikację. Umożliwia ona filtrowanie nieodpowiednich treści i lokalizację urządzenia swojego dziecka. Ponadto, rodzic zdecyduje ile czasu może ono spędzać przed ekranem smartfona oraz do których aplikacji mieć dostęp.

Heroo Mobile świadczy swoje usługi z wykorzystaniem infrastruktury T-Mobile.

Źródło: tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos