Następca Pokemon GO: Harry Potter!

Następca Pokemon GO: Harry Potter!

Rok 2016 i 2017 był czasem, w którym ludzie zwariowali na punkcie Pokemon GO. Pokemony łapali wszyscy – starzy i młodzi, samodzielnie i w większych grupach. Wiele osób powróciło do lat dzieciństwa, by samemu poczuć się jak Ash, Misty i Brock. Moda na grę dawno już przeminęła, lecz można odczuwać dalsze jej skutki – między innymi animowany film o baśniowych stworkach.

Twórcom gry marzy się powrót na wyżyny popularności, nie zamierzają rezygnować z idei gier w rozszerzonej rzeczywistości. Co więcej, uskrzydleni sukcesem planują wydać  kolejną, w bardziej magicznej odsłonie. Słowo to nie jest przypadkowe, ponieważ gra nosić będzie tytuł “Harry Potter: Wizards Unite”.

Jest to wielka szansa na zyskanie popularności, ponieważ moda na Harrego Pottera nie przemija, na całym świecie są wciąż rzesze wiernych fanów, uwielbiających przygody czarodzieja. Choć data i szczegóły wciąż owiane są tajemnicą, wiadomo, że gracze będą poruszali się w świecie czarodziejów. Głównymi zadaniami będzie odkrywanie magii ukrytej wokół i poszukiwanie bestii. Gratką będzie interakcja z innymi użytkownikami.

Czy szykuje się kolejny spektakularny sukces gry AR?

Źródło: https://mamstartup.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos