Następca pokemon GO zyskuje nowych fanów

Następca pokemon GO zyskuje nowych fanów

Technologia każdego dnia pozwala nam na przekraczanie barier i doświadczanie nowych, zaskakujących wrażeń. Mowa zarówno o inteligentnych samochodach, domach, możliwości urządzeń mobilnych, ale także o nowej jakości gier. Pokemon GO nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ gra miała rzesze fanów na całym świecie. Warto za to ukłonić się w stronę jej następczyni, czyli już dostępnej na rynku gry Harry Potter Wizards Unite.

Co właściwie robimy w grze? Docieramy do miejsc wyznaczonych na mapie (miejsca te oczywiście znajdują się w naszej rzeczywistości) i tam czarujemy oraz rozwiązujemy różne zadania bardzo podobne do tych, z którymi musieli zmierzyć się młodzi czarodzieje.

Gra jest wiernym odwzorowaniem książek i filmów, co na pewno wpłynie na pozytywny odbiór wiernych Potterheadów, czyli osób uwielbiające magiczny świat stworzony przez Rowling.

Grze życzymy powodzenia oraz jak najrzadszego spotkania z mugolami, którzy będą dziwnie się przyglądać osobom czarującym na ulicy. Co prawda nie będą miały różdżki tylko smartfony, ale jak wszyscy wiemy to własnie nasze kieszonkowe urządzenia pozwalają nam na odkrycie magii.

Źródło: https://dailyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos