Notel Sp z o.o. i Politechnika Śląska podpisują strategiczne partnerstwo w dziedzinie innowacji technologicznych

Notel Sp z o.o. i Politechnika Śląska podpisują strategiczne partnerstwo w dziedzinie innowacji technologicznych

Notel Sp z o.o., wiodąca firma zajmująca się produkcją zaawansowanych rozwiązań technologicznych, oraz Politechnika Śląska, wiodąca instytucja edukacyjna i badawcza, mają zaszczyt ogłosić podpisanie strategicznego partnerstwa mającego na celu wspólny rozwój innowacyjnych technologii.

Współpraca pomiędzy Notel Sp z o.o. a Politechniką Śląską będzie opierać się na wymianie wiedzy, doświadczeń oraz zasobów, aby wspólnie prowadzić projekty badawczo-rozwojowe oraz inicjować innowacyjne rozwiązania technologiczne. Partnerstwo to stanowi istotny krok w kierunku synergii pomiędzy światem biznesu a nauki, mając na celu przyspieszenie rozwoju technologicznego oraz wspieranie młodych talentów.

„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani naszą współpracą z Politechniką Śląską” – powiedział Szymon Nowak, Prezes Notel Sp z o.o. „Partnerstwo to umożliwi nam korzystanie z najnowszych osiągnięć naukowych oraz talentów studenckich, co będzie kluczowe dla rozwoju naszych, innowacyjnych produktów i usług.”

Politechnika Śląska, znana z wysokiego poziomu badań naukowych oraz kształcenia inżynierów o światowej klasie, widzi w partnerstwie z Notel Sp z o.o. doskonałą okazję do praktycznego stosowania swojej wiedzy i umiejętności.

„Podpisane partnerstwo stanowi zobowiązanie obu stron do długotrwałej współpracy w dziedzinie innowacji technologicznych oraz do tworzenia rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju społeczno-gospodarczego regionu oraz do wzrostu konkurencyjności polskiego przemysłu na rynku międzynarodowym” – powiedział Profesor Marcin Blachnik.

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos