Nowości w dokumentach Google

Nowości w dokumentach Google

Prace w grupach projektowych są obecnie bardzo popularne. W końcu, jak rzecze stare przysłowie „co dwie głowy to nie jedna”.

Z racji tego, że większość rzeczy robimy zdalnie, bardzo powszechnie używanym narzędziem są dokumenty Google. Warto więc pochylić się w ich stronę, i spojrzeć jakie zmiany wprowadził Wujek Google, by pracowało się nam jeszcze lepiej.

Do wprowadzonych usprawnień należy m.in. lista zmian pokazywana w czasie rzeczywistym. Widzimy, kto pracuje nad arkuszem i jakie wprowadza zmiany. Wyświetla się to błyskawicznie w pasku narzędzi obok pola użytkowego. Znajdują się tam zdjęcie osoby, link do profilu oraz  godzina o której wprowadzono zmianę. Dzięki temu usprawniona powinna zostać komunikacją, a przypadki niezrozumiałych błędów wyeliminowane.

Z innych zmian Google wprowadziło możliwość korzystania osobom bez konta (jedna osoba z korzystających musi mieć subskrypcję, reszta dostaje specjalny pin dostępu) oraz wprowadzenia skrótów, dzięki któremu jeszcze szybciej i sprawniej uda się nam pracować.

Źródło: https://dailyweb.pl/

Magdalena Lewczuk

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos