Nowy portal społecznościowy Google?

Nowy portal społecznościowy Google?

Chcecie byśmy wymienili zalety mediów społecznościowych? Proszę bardzo! Portale społecznościowe pomagają łączyć osoby ze wspólnymi pasjami, dzielić się przeżyciami i wspomnieniami, rozmawiać z bliskimi i poznawać nowe osoby, z którymi normalnie w życiu realnym los z dużą dozą prawdopodobieństwa nie skrzyżowałby nam dróg.

Ot, takie czasy i jedyne co można zrobić to tylko korzystać z możliwości jakie dają nam portale. O nich samych też można by wiele mówić… Facebook, Instagram, Twitter – to giganty, wszystkim znane i przez zdecydowaną większość osób używane z zaskakującą regularnością.

Przez wszystkie lata przyzwyczailiśmy się, że w gronie społecznościówek swojego przedstawiciela nie ma Google. Choć dla laików technologii to może być szok, to użytkownicy social media z lekkim grymasem litości wspominają niewypał, jakim był Google+.

Gigant z Mountain View nie zamierza jednak się poddawać. Świat obiegła ostatnio informacja, że Google chce wyjść z nowym pomysłem, dostępnym jak na razie jedynie w Nowym Jorku.

Głównym założeniem Shoelace, bo taką własnie nosi nazwę nowy portal społecznościowy Google, jest połączenie ludzi o podobnych zainteresowaniach poprzez  tworzenie wydarzeń. Dodajemy tam opis, zapraszamy znajomych oraz co ważne, nieznajomych, dzięki czemu mamy szansę na integracje, nowe znajomości i wspaniałą rozrywkę. Czy zapowiada się sukces czy kolejny nieudany pomysł?

Źródło: https://dailyweb.pl/deja-vu-to-malo-powiedziane-google-tworzy-siec-spolecznosciowa/

Magdalena Lewczuk

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos