Search

O jakich smartfonach dyskutują Polacy w sieci?

O jakich smartfonach dyskutują Polacy w sieci?

Czy smartfony są tematem, który wzbudza dyskusje w polskiej sieci? Z pewnością! Zobaczmy zatem czy słynna na całym świecie walka między zwolennikami iPhone’a, a fanami urządzeń opartymi na Androidzie jest obecna także nad Wisłą.

Polska firma SentiOne zbadała, które marki smartfonów są najczęściej wspominane przez polskich internautów. Wyniki pokazały, że od początku roku do końca października 2021 najpopularniejszym tematem dyskusji był smartfon Samsung Galaxy S21. W tym okresie aż 55,5 tysiąca razy wzmiankowano o tym modelu urządzenia mobilnego. Wszystkie te dyskusje wygenerowały – bagatela – 87 milionów wyświetleń.

Co ciekawe, drugim najpopularniejszym urządzeniem nie był wcale iPhone 13, który wygenerował 21 tysięcy wzmianek i 16 milionów wyświetleń. Kto zatem przebił giganta z Cupertino? Okazuje się, że więcej uwagi skupiło na sobie Oppo Reno 5 5G, które poprzez 7,5 tysięcy wzmianek wygenerowało 29 milionów wyświetleń.

W bezpośrednim pojedynku producentów górą w dyskusjach także był Samsung (w sumie 71 tysięcy wzmianek, 116 milionów wyświetleń). Apple, co dziwne, zgromadziło o połowę mniej wzmianek – 34 tysiące, które przyniosły 26 milionów wyświetleń.

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos