Odbierz paczkę w supermarkecie

Odbierz paczkę w supermarkecie

Jesteśmy społeczeństwem uwielbiającym kupować dosłownie wszystko. Wiele rzeczy zamawiamy zarówno z Internetu, jak i chodzimy na codzienne zakupy spożywcze. A gdyby tak połączyć okazjonalne zakupy oraz nabywanie przedmiotów użytku codziennego? To możliwe dzięki SwipBox, czyli urządzeniach pozwalających na odbiór paczki w supermarkecie.

Umowę z dostawcą podpisała Biedronka, jak i niedawno Carrefour. To praktyczne rozwiązanie, które z całą pewnością zaoszczędzi czas klientów. Wiele osób szuka własnie takich sposobów, by jak najmniej się natrudzić i wszystkie obowiązki załatwić przy okazji.

I chociaż konkurencja ze strony InPostu jest naprawdę duża (ma on prawie 5 tysięcy urządzeń na terenie całego kraju), SwipBox dopiero rozpoczyna swoją ekspansję na rynku. Biznes pokazuje, że każdy potrzebuje dużego rywala – tak jak Cola ma Pepsi, tak InPost będzie mógł zmierzyć się z SwipBox.

– Automaty realnie przekładają się na korzyści dla całego sektora e-commerce. Wystarczy wspomnieć o skutecznej i szybkiej realizacji dostawy zamówienia, obniżeniu kosztów oraz redukcji negatywnego wpływu na środowisko – słowa Michała Czechowskiego, dyrektora zarządzający SwipBox Polska mogą dać powody do rozmyślania o przyszłości maszyn.

Przekonani?

Źródło: https://antyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos