Odwiedź stoisko Notel podczas MWC 2022

Odwiedź stoisko Notel podczas MWC 2022

Po raz kolejny zespół Notel Poland będzie uczestniczył w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń jakim są targi Mobile World Congress w Barcelonie. W dniach 28 lutego – 3 marca 2022 roku czeka nas niezapomniany czas pełen prezentacji, prognoz i zapowiedzi najważniejszych produktów innowacyjnego świata technologii mobilnych.

MWC Barcelona to coroczne targi branży technologicznej, które należą do najważniejszych wydarzeń biznesowych na świecie. Są one organizowane przez GSMA, a jej korzenie sięgają 1987 roku. To właśnie w stolicy Katalonii światowi giganci i pionierzy zaprezentują swoje rozwiązania, które mają wpłynąć na obszar komunikacji i technologii mobilnej.

Po problemach z organizacją wydarzenia związanych z sytuacją epidemiczną, targi wracają do Barcelony. To informacja na którą czekała cała rzesza entuzjastów technologii na całym świecie.

W tym roku byłem niesamowicie dumny, że po tak długiej rozłące byliśmy w stanie ponownie połączyć branżę w Barcelonie. Opierając się na sukcesie MWC21, jestem podekscytowany, że możemy to zrobić ponownie – powiedział dyrektor generalny GSMA Ltd. John Hoffman. – Podczas edycji MWC 2022 zapewnimy platformę do debat, które definiują relacje społeczeństwa z technologią i ostatecznie będziemy miejscem, w którym robi się biznes – dodał.

Tematami przewodnimi tegorocznej edycji kongresu w Barcelonie będą zagadnienia dotyczące CloudNet, technologii 5G, Internet of Everything, FinTech, Tech Horizon oraz zaawansowanej sztucznej inteligencji. Wśród zaproszonych gości znajdują się Mats Granryd (Dyrektor Generalny GSMA), Pekka Lundmark (CEO Nokia), Nick Read (CEO Vodafone Group), Allison Kirkby (CEO Telia Company) oraz wielu, wielu innych ekspertów i praktyków biznesu.

Wśród znamienitych gości i globalnych liderów branży (m.in. podczas MWC 2022 zaprezentują się Meta, Orange, Google, Vodafone czy też Verizon, Oppo i Huawei) spotkać będzie można specjalistów z firmy Notel (Notel Group), którzy zaprezentują portfolio swoich produktów i rozwiązań. Między innymi: planowanie, monitoring i optymailizację sieci mobilnych i stacjonarnych, oprogramowanie i sprzęt pomiarowy, nowości dotyczące projektu RFBENCHMARK i nowych aplikacji mobilnych, nowczesne sposoby wizualizacji danych wsparte przez AI i algorytmy ML (Machine Learning).

Stoisko zespołu Notel będzie znajdować się w hali 7 na miejscu 7C8 (STAND 7C8 HALL 7).

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt pod adresem magdalena.lewczuk@notelit.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos