Okres świąteczny wyśmienity dla App Store

Okres świąteczny wyśmienity dla App Store

Początek nowego roku to czas zrzucania poświątecznych kilogramów, rozbierania choinki z lampek i pięknych bombek. Dla specjalistów to także okazja, by na spokojnie przyjrzeć się świątecznym prezentom. Klienci Apple sprawili przedsiębiorstwu bardzo ładny i zdecydowanie duży świąteczny podarek w wysokości 1,22 miliarda dolarów.

A wszystko dzięki App Store.  wirtualne sklepy bazują na grach free-to-play, w których mamy szansę skorzystania z dodatków za pewną sumę. Ludzie uwielbiają spędzać czas na grach – w komunikacji miejskiej, kolejce do lekarza czy w domu. Smartfon towarzyszy nam teraz cały czas, więc wolną chwilę można spożytkować na oddanie się przyjemnościom. Okres świąteczny, czyli czas, w którym dużo osób może pozwolić sobie na czas wolny tylko spotęgował liczbę pobieranych aplikacji i dodatków, tym samym pozwalając Apple na zgarnięcie pokaźnej sumy.

Być może w 2019 rekord zostanie pobity, bo rok zaczął się dla Apple bardzo dobrze – jedynie w Nowy Rok przedsiębiorstwo zarobiło 322 miliony dolarów.

Hm, może Apple powinno zamiast powiedzenia „Jaki Sylwester, taki nowy rok” pójść o dzień dalej i trzymać się zasady „Jaki Nowy Rok ,taki cały rok?”.

Źródło: https://antyweb.pl/

Magdalena Lewczuk

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos