Opera prezentuje darmowy serwis VOD z filmami

Opera prezentuje darmowy serwis VOD z filmami

Nie ma nic za darmo? Opera chce się wyłamać ze schematu. Twórcy przeglądarki internetowej uruchomili usługę Loomi.tv, która ma zrewolucjonizować sposób oglądania filmów. Opera postanowiła rzucić wyzwanie takim gigantom jak Netflix, HBO GO czy Prime Video. W Polsce serwis loomi.tv został właśnie uruchomiony w publicznej wersji beta.

Idea nowego serwisu streamingowego typu VOD narodziła się po analizie ankiet, z których wynika, że 25% respondentów potrzebuje dostępu do recenzji i komentarzy dodawanych przez innych Internautów na platformach VOD. Na tej kanwie bazuje właśnie loomi.tv.

Aby korzystać z nowego portalu VOD nie trzeba opłacać abonamentu. Do paczki darmowych materiałów trafia 5 najlepszych filmów po demokratycznym głosowaniu społeczności. W przypadku, gdy chcemy jednak zobaczyć inne filmy to ich cena wynosi od 6,99 złotych do 14,99 złotych.
Loomi pozwala algorytmowi sugerować, co powinieneś obejrzeć. Pomaga znaleźć następny ulubiony film dzięki zastosowanemu filtrowaniu według każdego kryterium, jakie możesz wymyślić, takiego jak nastrój, adaptacja, postać, otoczenie, motyw. Teraz przeglądanie i przeszukiwanie ogromnej biblioteki filmów jest szybkie i łatwe – możesz z łatwością znaleźć film, którego nie znasz, a który jest dla Ciebie idealny. Co więcej, Loomi oferuje wiele angażujących funkcji, takich jak możliwość dzielenia się reakcjami na film z innymi podczas oglądania – wszystko po to, aby wzbogacić wrażenia z oglądania filmów – komentuje Mattijs de Valk, VP Content Acquisition w Opera 

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos