Orange Polska zaprezentowało strategię .Grow

Orange Polska zaprezentowało strategię .Grow

Orange zaprezentowało najważniejsze punkty nowej strategii przedsiębiorstwa .Grow. Celem jest wzrost na rynku hurtowym. Fundamentem ma być między innymi udostępnienie zasobów własnej sieci mobilnej dla innych podmiotów rynkowych w ramach działań usług MVNO.

Orange Polska między innymi w tym celu stworzyła spółkę hurtow Światłowód Inwestycje. Łącząc siły z inwestorem zewnętrznym będą do 2025 rozbudowywali infrastrukturę światłowodową, która swoim zasięgiem ma objąć nawet 2,4 miliony gospodarstw domowych.

Firma w oficjalnym komunikacie poinformowała, że w dalszym ciągu będzie świadczyć partnerom dotychczasowe zasięgi i wykonywać projekty POPC (Program Operacyjny Polska Cyfrowa). Zgodnie z szacunkami, do grudnia 2023 mają oni mieć dostęp do ponad 400 tysięcy łączy. 90 tysięcy z nich ma być dopiero wybudowana.

Chcemy zwiększyć współpracę z małymi i średnimi ISP działającymi na lokalnych rynkach, wsłuchujemy się też w głosy z branży. Będziemy się starali uatrakcyjnić naszą ofertę i uprościć warunki współpracy. Planujemy m.in. wdrożyć nowy portal do obsługi zamówień i procesów w ramach usług realizowanych na światłowodzie – podsumował Maciej Nowohoński, członek zarządu Orange Polska ds. Rynku Hurtowego i Sprzedaży Nieruchomości.

Źródło: informacja prasowa

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos