Orange wprowadza na rynek smartfon gotowy na technologię 5G. Neva jet będzie dostępny w Polsce!

Orange wprowadza na rynek smartfon gotowy na technologię 5G. Neva jet będzie dostępny w Polsce!

Orange ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek pierwszego smartfona zgodnego z wymaganiami technologii 5G, który jest sygnowany marką operatora. Orange chce dostarczyć wysokiej jakości urządzenie, które zostało przetestowane w istniejących sieciach 5G dla entuzjastów nowinek technologicznych (tzw. “early adopters”).

Smartfon będzie początkowo dostępny w istniejących sieciach (3G, 4G, 4G +) na wybranych rynkach w 2019 r. Polska będzie jednym z krajów, gdzie urządzenie będzie dostępne od samego początku. W późniejszych etapach będzie ono dostępne w komercyjnych sieciach 5G Orange w całej Europie w miarę ich uruchamiania. Na pierwszy ogień ma pójść Rumunia jeszcze w 2019 r., a następnie kolejne rynki europejskie w 2020 r.

Wprowadzenie tego smartfona na rynek jest integralną częścią ostatnich prób sieci 5G w Polsce. Dzięki temu konsumenci mogą doświadczyć na własnej skórze tego, co 5G zapewni w pełnym wymiarze już w 2020 roku. Klienci w Polsce będą mogli zakupić smartfon Neva jet w sklepach sieci do końca roku. Neva jet będzie również dostępny w sieci 5G Orange Romania do końca 2019 r.

Orange wprowadza na rynek smartfon gotowy na technologię 5G. Neva jet będzie dostępny w Polsce!

Nowa gama smartfonów sygnowanych własną marką ma na celu dostarczanie wysokiej jakości urządzeń przy użyciu najnowocześniejszych technologii w przystępnych cenach, aby więcej osób niż kiedykolwiek mogło cieszyć się najnowszymi innowacjami cyfrowymi. Orange po raz pierwszy wprowadził na rynek urządzenia pod własnym logo w 2002 roku i sprzedał ponad 12 milionów urządzeń w całej Europie. 

Philippe Lucas, starszy wiceprezes ds. urządzeń dla klientów i partnerstwa w Orange, powiedział: „Przygotowując się do uruchomienia naszych sieci 5G w 2020 r., Orange Neva jet jest świadectwem spełniania naszej długoterminowej obietnicy dostarczenia najlepszych rozwiązań bazujących na innowacji i technologii. To początek misji, której celem jest przygotowanie klientów na pełne wdrożenie technologii 5G”.

źródło: informacja prasowa Orange

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos