Poproszę przezroczystego smartfona LG!

Poproszę przezroczystego smartfona LG!

Utrzymanie się na rynku zależy od dostarczania produktów wysokiej jakości oraz od innowacyjności, szczególnie jeżeli mówimy o rynku smartfonów, tabletów i nowych technologii. Bycie pionierem umożliwia sławę oraz rzeszę nowych, ciekawych klientów.

Konkurencja na rynku jest bardzo duża, firmy prześcigają się w coraz to nowszych i kreatywniejszych pomysłach, żonglując cenami. LG zgodnie z tym przeświadczeniem zaskoczył świat informując o pomyśle przezroczystych urządzeń mobilnych.

W pierwszej chwili może brzmieć zarówno obco i intrygująco jak i niezbyt użytecznie. Jednak w połączeniu z rozszerzoną rzeczywistością to rozwiązanie wydaje się być bardzo praktyczne. Mimo wszystko koreańskie przedsiębiorstwo dopiero planuje tego typu inwestycje. LG ma świadomość, że urządzenie i cały proces trzeba bardzo dobrze zaplanować. Doświadczenie w tym zakresie pochodzi z obecnego projektu. Inżynierowie LG pracują w tym momencie nad składanymi telefonami i elastycznymi ekranami.

Pozostaje się uzbroić w cierpliwość i wypatrywać kolejnych dzieci od LG. Czy okażą się sukcesem? Składane telefony mają mieć niższe ceny niż konkurencja, więc może to być klucz do sukcesu LG.

Źródło: https://antyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos