Realme chce być TOP2 pod względem sprzedaży smartfonów w Polsce

Realme chce być TOP2 pod względem sprzedaży smartfonów w Polsce

Realme zdobyło w ostatnich miesiącach ogromną popularność. Strategia globalnej ekspansji chińskiego producenta urządzeń mobilny przynosi zakładane skutki i firma coraz bardziej umacnia swoją pozycję na nowych rynkach. Zauważalne jest to także w Polsce.

W Polsce od wielu lat pod względem sprzedaży smartfonów dominuje przede wszystkim południowokoreański Samsung. W ostatnich kilku latach ich pozycji mógł zagrozić jedynie Huawei, choć wzrost tego gracza jest co chwila hamowany przez trwające napięcia handlowe między Chinami, a USA. Problemy konkurenta starają się wykorzystać inne marki, takie jak Vivo, Oppo czy też Motorola.

Według doniesień medialnym, w planach realme jest osiągnięcie drugiego miejsca na rynku sprzedaży smartfonów w Polsce. Byłby to awans o dwie pozycje, gdyż według udostępnionych przez Łukasza Łyżwę, szefa wydziału sprzedaży realme w Polsce, obecnie ta firma zajmuje miejsce tuż poza podium.

Realizacji ambitnego planu może sprzyjać dobra kondycja ogólnoświatowej sprzedaży urządzeń tego producenta. Nie tak dawno realme wyprzedziła w rankingach takie tuzy jak Motorola czy Honor.

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos