Stwórz wydarzenie na mapach Google

Stwórz wydarzenie na mapach Google

Sięgając pamięcią wstecz i przyglądając się aplikacjom dostępnym na naszym smartfonie można było każdą z nich łatwo opisać: Twitter służący do komentowania najnowszych wydarzeń na świecie,  Facebook jako miejsce wyrażanie swoich opinii i luźniejszych spostrzeżeń oraz zdjęć, Snapchat charakteryzujący się krótkimi filmikami i zdjęciami z zabawnymi filtrami, a Instagram to  zdjęciowy pamiętnik opisywany za pomocą hashtagów.

Nie chcąc wypaść z rynku każdy z serwisów, portali czy aplikacji podpatruje co lepsze pomysły i wprowadza je u siebie. Dzięki temu na większości z nich możemy pisać ze znajomymi, ustawiać krótkie relacje czy wprowadzać graficzne ulepszenia.

Idąc tym tropem Google postanowiło wprowadzić możliwość tworzenia wydarzeń w Mapach Google. Nasi użytkownicy będą znali dokładne miejsce lokalizacji oraz datę i godzinę wydarzenia. Ułatwi to planowanie wydarzeń publicznych, które będzie można łatwo udostępnić szerokiemu gronu użytkowników. Wydarzenia będzie można dokładnie opisać, skategoryzować i  dodać załączniki.

Na razie niewiele użytkowników ma szansę skorzystania z usługi, która dopiero raczkuje – czas tworzenia wydarzeń jest długi a data premiery dla szerszej publiki nie jest oficjalnie znana. Google wciąż sprawdza, które z obecnie dostępnych usług spodoba się odbiorcom.

Czy wydarzenia na Mapach Google okażą się hitem czy po pewnym czasie znikną bez chwili sukcesu?

 Źródło: https://dailyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos