T-Mobile udostępniło 5G w ofercie na kartę

T-Mobile udostępniło 5G w ofercie na kartę

Niewiele czasu minęło od momentu ogłoszenia zamiaru uruchomienia 5G dla klientów korzystających z oferty na kartę w sieci T-Mobile do faktycznego uruchomieniu projektu. Od dzisiaj w taryfie GO! Dostępny jest już pakiet umożliwiający używanie technologii piątej generacji.

T-Mobile od początku czerwca 2020 roku realizuje systematycznie strategię wdrażania 5G do wachlarza oferowanych usług telekomunikacyjnych. Sieć rozszerza dostępne modele telefonów, które są w stanie funkcjonować przy użyciu technologii 5G. Smartfony i modemy nowej generacji stanowią już 25% dostępnych urządzeń w sklepie operatora. Szacuje się, że już 6 milionów abonentów T-Mobile znajduje się w zasięgu sieci piątej generacji.  

Zarząd T-Mobile podjął odważną decyzję i wprowadził do taryfy GO! W T-Mobile na kartę kolejny, trzeci już pakiet – “Bez Limitu XL”. Użytkownicy, którzy się zdecydują na przetestowanie nowego pakietu otrzymają 40 GB miesięcznie (przy zasileniu konta za 40 PLN). Pakiet posiada także korzyści znane z bliźniaczego, choć nieco starszego pakietu “Bez Limitu L”.

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos