Uber przyszłości

Uber przyszłości

Gdyby spytać przypadkową, młodą osobę o pierwsze skojarzenia z aplikacją Uber otrzymamy odpowiedź, że jest to alternatywa taksówki. Samochód, który po kliknięciu w kilka chwil po nas podjedzie i zawiezie tam, gdzie akurat tego potrzebujemy. Wygoda, szybkość i prostota. Przydatna aplikacja, która wciąż zyskuje zwolenników i nowych użytkowników.

Przedsiębiorstwo nie zamierza jednak zaprzestać na tym sukcesie, czego najlepszym przykładem jest to, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Denver. Aplikacja pokazuje tam informacje o transporcie publicznym i pozwala na zakup biletów. Zamierza przez to sprawić, by jak największa liczba osób korzystała z aplikacji, w miejsce aplikacji Google czy dedykowanych aplikacji takich jak jakdojade.pl.

Co więcej, firma na wielkie plany na przyszłość. Uber ma chęć w przyszłości przejąć kontrolę nad wszelkimi formami transportu. Samochody to tylko początek. Busy, skutery i łodzie. Przedsiębiorstwo chce, by dzięki aplikacji, można było korzystać z każdego transportu, który jest nam potrzebny w danym momencie.

Co może wydawać się jak na razie marzeniem wyciągniętym rodem z filmów sci-fi, Uber chce zrobić latające taksówki. Dokonał nawet wizualizacji, w jaki sposób wyglądałyby owe pojazdy i porty, w których samochody by stacjonowały.

Czy im się uda? Możemy tylko z ciekawością przyglądać się i trzymać kciuki by marzenie stało się rzeczywistością.

Źródło: https://www.spidersweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos