Search

Uber zadbał o pracownika

Uber zadbał o pracownika

Pojawienie się na rynku Ubera spotkało się z wieloma kontrowersjami i skrajnymi opiniami – od buntu taksówkarzy po aplauz odbiorców cieszących się z tańszych podróży. Oprócz opinii o samych przewozach ważną kwestia są też te związane z sytuacją kierowców. Jak dotąd pojawiło się wiele kwestii spornych, przez które nie było do końca wiadomo co zrobić by działać legalnie, a jednocześnie zabezpieczyć swoje interesy, aby nie być wykorzystywanym. Rozwiązaniem tych problemów może okazać się wprowadzenie Kodeksu Postępowania Partnerów.

Dokument pozwala na klarowny podział praw, obowiązków oraz współpracy Ubera. Wiąże również partnerów Ubera oraz Uber Eats do przestrzegania wytyczonych przez firmę przepisów. Efekt niereflektowania i niestosowania się do przepisów jest jeden – usunięcie z platformy.

Przedsiębiorstwo zwróciło uwagę na zdanie kierowców poprzez badanie poziomu satysfakcji. Wyciągając wnioski z badań, Uber zamierza wprowadzić zmiany, które mają na celu poprawienie odbioru przez kierowców. Uber zapewnia program nieodpłatnych szkoleń edukacyjnych dla kierowców i kurierów z języka polskiego, wiedzy o formach zatrudnienia, podatkach oraz pierwszej pomocy.

Źródło: https://antyweb.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos