VoLTE i VoWiFi w T-Mobile dla klientów pre-paid

VoLTE i VoWiFi w T-Mobile dla klientów pre-paid

Jeden z czołowych operatorów komórkowych w Polsce – T-Mobile – zaczął implementacje technologii VoLTE i VoWiFi dla klientów, którzy korzystają z usług na kartę, mix oraz Heyah. Już wkrótce powinni oni odczuć polepszenie jakości rozmów i korzystania z Internetu mobilnego.

VoLTE i VoWiFi zapewniają wyższy standard usług dotyczący rozmów głosowych i korzystania z sieci. Dobrym przykładem jest sytuacja, gdy w momencie rozmowy telefonicznej chcemy sprawdzić coś w wyszukiwarce. Przy użyciu technologii 3G byłoby to niemożliwe, natomiast technologie VoLTE i VoWiFi pozwalają na jednoczesne surfowanie i komunikację z naszym znajomym. 

Korzystanie z VoLTE i VoWiFi uzależnione jest od posiadania odpowiedniego modelu smartfona. Listę wspieranych urządzeń znajdziemy na stronie T-Mobile.

Od tego z jakiego telefonu korzystamy, zależy drugi krok aktywacji usługi. Część smartfonów połączy się z VoLTE/VoWiFi automatycznie, inne mogą wymagać manualnej aktywacji. Niecierpliwi klienci mogą wziąć sprawy w swoje ręce i wysłać SMS o treści TAK na nr 80533.

Źródło: tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos