Search

WhatsApp pomoże w szybszym odsłuchiwaniu wiadomości audio

WhatsApp pomoże w szybszym odsłuchiwaniu wiadomości audio

Ciągle w biegu… a wiadomości przybywa i przybywa! Nic dziwnego, że wielu z nas ma dosłownie obsesję na punkcie produktywności i szuka najlepszych sposobów na szybsze przyswajanie informacji. Pomocną dłoń zaoferuje nam już wkrótce komunikator WhatsApp, który wdraża nową funkcjonalność pozwalająca na szybszą konsumpcję wiadomości audio.

Format wiadomości audio jest jednym z wielu, które oferuje nam aplikacja ze stajni Facebooka. Koncepcja jest bardzo ciekawa i obiecująca – zamiast skrolować i czytać wiadomość od znajomego, odpalasz np. w drodzę do pracy czy przy kawie to, co ma ci do przekazania w formie wiadomości głosowej. Wszystko komplikuje fakt, że większość z takich wiadomości jest po prostu zbyt długa i zostawiamy ich odtworzenie na przysłowiowe później, które z reguły skutkuje dezaktualizacją wiadomości.

WhatsApp chce nas uratować od niezręcznych sytuacji i wprowadza możliwość przyspieszenia tempa odtwarzania wiadomości.

Okno odtwarzania nagrań będzie wyposażone w dodatkowy przycisk, który pozwoli zdecydować, czy wiadomość ma zostać odtworzona w szybkości 1x, 1.5x lub 2x.

Postronne źródła wskazują, że opcja odtwarzania wiadomości audio w przyspieszeniu jest już dostępna dla beta testerów aplikacji w wersji 2.21.9.4. Na razie mogą z niej skorzystać użytkownicy urządzeń z systemem Android, ale już wkrótce także fani iOS będą mogli optymalizować swój czas odsłuchiwania audio.

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos