Search

Wielki powrót Gadu-Gadu?

Wielki powrót Gadu-Gadu?

Z czym kojarzy Ci się małe uśmiechnięte słoneczko i charakterystyczny dźwięk wydobywający się z głośników komputera? Jeszcze kilka lat temu wiele osób od razu skojarzyłoby to z komunikatorem o nazwie Gadu-Gadu. Dla wielu osób GG to pierwsze wymieniane wiadomości online i nowe znajomości. Opcje różnych statusów i ustawiania opisów – czasem zabawnych lub poważnych. Wszystko w zależności od nastroju. Teraz zdecydowanie częściej korzystamy z Messengera i WhatsApp. A gdyby tak wrócić to GG?

Będzie to możliwe dzięki firmie England.pl, która kupiła platformę i zamierza ponownie spróbować zaistnieć na rynku. Zapowiadają wprowadzenie zmian, dzięki którym komunikator stanie się atrakcyjną alternatywą. Najważniejsze będzie bezpieczeństwo – rozmowy będą szyfrowane, dzięki czemu prawdopodobieństwo, że nasze rozmowy wpadną w niepowołane ręce będzie bardzo ograniczone.

Co jeszcze nowego czeka nas w odświeżonej wersji GG? Funkcja losowania kontaktów umożliwi poznanie nowych osób z całego kraju (kto wie, skoro Tinder sparował tyle osób to może uda się to również GG?). Zmieniona będzie szata graficzna oraz podrasowane parametry techniczne.

Wszystkie zmiany poparte będą dużą kampanią reklamową na Facebooku, Instagramie i YouTube. Możemy tylko czekać i przyglądać się jak na powrót legendarnego komunikatora zareagują użytkownicy.

Źródło: https://antyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos