Wybór kabla USB-C będzie łatwiejszy

Wybór kabla USB-C będzie łatwiejszy

Czy konieczność kupna nowego kabla typu USB sprawia Ci problemy? Spokojnie, nie jesteś sam/a! Nawet osoby bardzo w klimacie technologii miewają z tym kłopot. Co więcej, powstające nowe standardy złącz (jak np. USB typu C) nie poprawia sytuacji konsumentów. Dobra wiadomość jest taka, że już wkrótce nowe oznaczenia graficzne mogą znacząco ułatwić wybór właściwego okablowania.

Instytucja, która kontroluje standard USB planuje wdrożenie nowych piktogramów i wymuszenie ich stosowania przez producentów sprzętu. Nowa wizualizacja ma rzetelnie przekazywać komunikat o mocy przewodu.Organizacja zaprojektowała siedem grafik, które pozwolą na lepsze oznaczenie nie tylko USB-C, ale także USB4.

Dzięki naszym zaktualizowanym logo konsumenci mogą łatwo zidentyfikować wydajność USB4 i możliwości dostarczania zasilania przez USB certyfikowanych kabli USB-C, które wspierają stale rozwijający się ekosystem elektroniki użytkowej, od laptopów i smartfonów, po wyświetlacze i ładowarki. – podano do informacji w komunikacie prasowym.

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos