Xiaomi w kolejnym mieście. Tym razem pora na Białystok!

Xiaomi w kolejnym mieście. Tym razem pora na Białystok!

Pamiętacie co się działo, gdy Xiaomi wchodziło na polski rynek? Towarzyszyły temu różne nastroje. Tech geekowie czekali na to z niecierpliwością, ale wiele osób miało wiele obaw. W końcu jak coś może być jednocześnie tanie i dobrej jakości? W dodatku łatka z napisem “made in China” nie pomagała w przełamaniu wątpliwości…

Patrząc z dystansem na ówczesne problemy, wiemy już, że  przeważyła szala na korzyść entuzjastów i tych chętnych do sprawdzenia nowego producenta na rynku. Dzięki temu, po 2 latach istnienia na polskim rynku Xiaomi doczekał się swojego oficjalnego sklepu w kolejnym mieście. Tym razem marka trafiła na wschodni region naszego kraju i dostępna w Białymstoku.

Chiński producent otwiera już 11 Mi Store na terenie Polski. W planach wiele atrakcji oraz aż 900 produktów w promocyjnej cenie. 3 pierwsze osoby otrzymają coś specjalnego, reszta osób może zadowolić się takimi telefonami jak Redmi Note 7 czy MIX S2. Produkty prezentowane przez firmę możemy zakupić stacjonarnie już w 9 województwach, a w planach są kolejne sklepy oraz nowe miejsca, niezdobyte przez chińskie telefony.

źródło: komorkomania.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos